Teknoloji

Bloodborne Remaster Söylentileri Bir Kez Daha Asılsız Çıktı

 
2015 yılında piyasaya sürülen aksiyon rol yapma oyunu Bloodborne hakkında geçtiğimiz günlerde yeni bir söylenti ortaya çıktı. Oyunun yeni bir Remaster sürümüyle yeniden karşımıza çıkacağı yönünde söylentiler var. Ancak Bloodborne hakkındaki bu son söylentinin yanıltma ve heyecanlandırma amaçlı olduğu ortaya çıktı.
 
Söylentiyi ortaya atan kişi Discord üzerinden çeşitli detaylar paylaştı
 
 
 
Bloodborne’un remaster söylentisi Discord’da Im A Hero adlı bir kullanıcı tarafından ortaya atıldı. Oyun sektöründen başka birinin kimliğine bürünen bu kullanıcı, The Snitch’in Discord sunucusunda birçok projenin detaylarını paylaştı. Bu projeler arasında iddia edebileceğiniz gibi Bloodborne Remastered da vardı.
 
Bu projenin detaylarının yayınlanmasının ardından The Snitch, bu kişinin paylaştığı bilgilerin asılsız olduğunu ve herhangi bir kaynağa dayanmadığını belirtti. Öte yandan bu kişi Reddit’te de bir hesap oluşturup paylaşımlarını orada paylaştı.
 
 
 
Geriye dönüp baktığımızda Bloodborne Remastered ile ilgili bu tür söylentileri ilk kez duymuyor ya da görmüyoruz. Mayıs 2023’te birçok kişi Sony’nin Bloodborne Remaster/Remake’i State of Play’de sergileyeceğini veya duyuracağını iddia etti ancak bu gerçekleşmedi. Daha da geriye gidersek, yeni sürümün ekran görüntülerinin Mart 2022’de yayınlandığı ancak bu görsellerin de geçersiz olduğu belirtilmişti.
 
Peki bu oyunun remaster veya remake versiyonunu mu bekliyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu