Teknoloji

Türk Telekom GAMEON’dan her ay 50 TL Playstore hediye çeki

Türk Telekom’un oyun tecrübesini güçlendiren markası GAMEON ile yenilikler devam ediyor. Oyunseverler GAMEON’un yeni kampanyası ile Türk Telekom’un dijital oyun alışveriş platformu Playstore üzerinden yapacakları oyun yahut oyun içi alışverişlerinde her ay 50 TL Playstore çeki kazanıyor.

Oyun ekosisteminin gelişimine katkı sağlayan Türk Telekom’un iki markası GAMEON ile dijital oyun alışveriş platformu Playstore, güçlerini birleştirerek oyuncuların dünyasını zenginleştiriyor. 35Mbps ve üzerinde süratli paketle internet hizmeti alan Türk Telekom GAMEON ferdî meskende internet müşterileri, Playstore üzerinden yapacakları tüm oyun yahut oyun içi harcamalarında her ay geçerli olacak 50 TL ikram cüzdan kodunun sahibi oluyor.

Kampanyaya iştirak koşullarını karşılayan oyun tutkunları, ortalarında boşluk olacak biçimde, PLAYSTORE ve TCKN yazıp 6262’ye kısa ileti göndererek şifrelerini alabiliyor ve Playstore’un web sitesi üzerinden yapacakları satın alımlarda 50 TL’lik avantaj sağlayabiliyor.

Türk Telekom GAMEON’la tanınan oyunlara sahip olma fırsatı

Şartları karşılayan Türk Telekom ferdi konutta internet müşterileri, kampanya ile Türk Telekom’un dijital oyun alışveriş platformu Playstore’da yer alan birbirinden aktüel oyunlara indirimli sahip olma fırsatı yakalıyor. Playstore, kütüphanesinde bulunan “Marvel’s Spider-Man Remastered”, “God of War”, “Assassin`s Creed Odyssey”, “Red Dead Redemption 2” veFar Cry 5’inde aralarındaolduğupopüler oyunlar platformda keşfedilmeyi bekliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu